Drew je opět sama

8. dubna 2010 v 19:00 | Debbie & Susan |  News
drew and justin
Herečka Drew Barrymore
je opět nezadaná. Její partner Justin Long jí dal kopačky. Nesnesl prý životní styl své partnerky, která více času než doma tráví neustálým večírkováním a vymetáním klubů. "Ten rozchod je rozhodně Justinovo rozhodnutí. Udělal to s velmi těžkým srdcem," přiznal Longův kamará
"Jde o to, že Justin už byl unavený z toho, jak mu Drew neustále lámala srdce a chovala se dost podivně. Tvrdí, že ten vztah už je oba pomalu zabíjel. Justin měl najednou plné zuby Drewina bláznivého přístupu k životu. Je mnohem normálnější a klidnější než ona. Trápili se tím vzájemně," dodal zdroj.

První spekulace o tom, že vztah není v pořádku, se objevily kolem svátku sv. Valentýna, kdy se Drew rozhodla, že místo s Justinem stráví tento den s přáteli. "Neuvažovala jsem o tomto dni nijak zvlášť, chci být prostě jen s lidmi, které mám ráda. Nemyslím, že jsem ho někdy slavila nějak konvenčně romanticky. Ráda jsem s přáteli a užíváme si legraci. Je mi totiž hrozně smutno, že se tolik lidí cítí toho dne opuštěně a špatně, to není faér," tvrdila před 14. únorem sama Drew.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama