Grey Gardens(2009) online

26. dubna 2010 v 17:56 | Debbie |  Filmy
Na stránce s filmy jsem našla film 'Grey Gardens',kde si i Drew zahrála.Na téhle adrese se na film můžete podívat online.

Info:Biografické drama z produkce HBO je inspirováno stejnojmenným stominutovým dokumentem bratří Mayslesových z roku 1975, který zblízka nahlédl do osudu matky a dcery Bealeových. Ženy, úzce spřízněné s bývalou první dámou Ameriky Jacqueline Kennedyovou (byly to její teta a sestřenice), se uzavřely do naprosté izolace a žily v rozpadajícím se domě o 28 místnostech v East Hampton. Po pětatřiceti letech se pozoruhodného námětu ujal scenárista a režisér Michael Sucsy a podrobně vylíčil osud dvou excentrických podivínek, jež k sobě váže až příliš úzké pouto. Říkaly si "Velká Eddie" a "Malá Eddie" a herecky je ztvárnily Jessica Langeová a Drew Barrymoreová. Ve vedlejších rolích uvidíme Jeanne Triplehornovou, Daniela Baldwina, Kena Howarda ad.

Hrají: Drew Barrymore, Jeanne Tripplehorn, Jessica Lange, Daniel Baldwin, Ken Howard, Arye Gross, Justin Louis, Marcia Bennett, Tamsen McDonough

Režie:Michael Sucsy

m i s s - d r e w
m i s s - d r e w
 


Anketa

Komu to víc sluší?

Drew Barrymore 73.7% (14)
Rachel McAdams 26.3% (5)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama