News

Drew je opět sama

8. dubna 2010 v 19:00 | Debbie & Susan
drew and justin
Herečka Drew Barrymore
je opět nezadaná. Její partner Justin Long jí dal kopačky. Nesnesl prý životní styl své partnerky, která více času než doma tráví neustálým večírkováním a vymetáním klubů. "Ten rozchod je rozhodně Justinovo rozhodnutí. Udělal to s velmi těžkým srdcem," přiznal Longův kamará
"Jde o to, že Justin už byl unavený z toho, jak mu Drew neustále lámala srdce a chovala se dost podivně. Tvrdí, že ten vztah už je oba pomalu zabíjel. Justin měl najednou plné zuby Drewina bláznivého přístupu k životu. Je mnohem normálnější a klidnější než ona. Trápili se tím vzájemně," dodal zdroj.

První spekulace o tom, že vztah není v pořádku, se objevily kolem svátku sv. Valentýna, kdy se Drew rozhodla, že místo s Justinem stráví tento den s přáteli. "Neuvažovala jsem o tomto dni nijak zvlášť, chci být prostě jen s lidmi, které mám ráda. Nemyslím, že jsem ho někdy slavila nějak konvenčně romanticky. Ráda jsem s přáteli a užíváme si legraci. Je mi totiž hrozně smutno, že se tolik lidí cítí toho dne opuštěně a špatně, to není faér," tvrdila před 14. únorem sama Drew.

Šťastné narozeniny!

22. února 2010 v 20:20 | Debbie & Susan
Dneska Drew slaví své krásné kulaté 35 narozeniny! A proto bychom jí chtěli jménem nás a našeho bogu, který je na její počest, popřát všechno nejlepší! Hodně úspěchů, štěstí, lásky, splněných přání a snů, a šťstný vztah s Justinem! A ať je pořád taková jaká je, taková jakou jí všichni milujeme- skvělá a bláznivá herečka plná elánů!
 
 

Reklama